Neden Biz?

Kişiye Özel Promosyon Ürünler

Sektörün promosyon ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına hizmet vermeye başlayan ve kaliteli hizmeti ile kendine önemli bir yer kazandıran firmamız, profesyonel ekibi ile beraber kurumsal kimliğinize en uygun tasarımları gerçekleştirmektedir. Marka değeri ve bilinirliği için çok önemli bir yere sahip olan promosyon ürünleri, aynı zamanda en ekonomik reklam yöntemleri arasında yer alması nedeni ile popülerliğini her zaman korumaya devam etmektedir.

Kişiye özel promosyon ürünleri tasarlayan ve her zaman beklentilerin üzerine çıkmayı başaran Promosyon Pazarı, oldukça geniş bir ürün seçeneği ile beraber müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaptığı başarılı çalışmalar ile promosyon firmaları arasında ilk tercihler arasına girmeyi başaran firmamız, aldığı her sorumluluğu en hızlı şekilde yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Hızlı Teslimat

Promosyon Ürünleri Tasarımında En İyisi

Firmaların kendilerini tanıtabilmeleri ve sektörde prestij kazanabilmeleri için çok büyük bir öneme sahip olan promosyon ürünleri, kaliteli ve özgün bir tasarıma sahip olduğu zaman çok daha fazla ilgi uyandırmaktadır. Bu nedenle müşterilerinin beklentilerini karşılamak için oldukça büyük bir çaba gösteren ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeyen Promosyon Pazarı, tüm ihtiyaca uygun promosyon ürünleri tasarımı gerçekleştirebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana fark yaratan çalışmalar gerçekleştiren ve promosyon firmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan firmamız, yenilikçi anlayıştan vazgeçmeden sürekli olarak büyümeye devam etmektedir. Firmaların prestij kazanması ve daha geniş kitlelere kolaylıkla ulaşabilmesi adına sektöre uygun özelliklerde tasarımı yapılan promosyon ürünleri, siparişinizin ardından en hızlı teslimat avantajı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Size Özel Promosyon

İstekleriniz Doğrultusunda En İyi Promosyon Teklifini Sunuyoruz

Piyasada benzerine kolay kolay rastlayamayacağınız muhteşem tasarımlı promosyon ürünleri internet sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizden, anlaşmalı olduğumuz promosyon firmaları menşeli ürünleri uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek sitemizde yer alan ürünlerden herhangi biri ile ilgili size özel promosyon teklifleri isteyebilirsiniz. Sonrasında anlaşmalı firmalar ile yaptığımız görüşme sonrasında sizin için en uygun promosyon tekliflerini alacak ve size sunacağız. Bu yolla temin ettiğiniz uygun fiyatlı ürünleri, yüksek kar marjı ile satışa çıkarabilirsiniz.

Benzersiz tasarıma sahip, size özel ürünler ile müşterilerinizin hem ilgisini kazanacak hem de dikkatini çekeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitemizdeki “promosyon teklifi iste” butonunu veya irtibat numaralarını kullanarak bizimle irtibata geçmenizdir. Geniş ve marjinal ürün portföyümüz ile hizmetinizdeyiz.

Doğru Ürün Seçimi

Başarılı Bir Yol Haritası İçin Doğru Ürün Seçimi

Sizlere benzersiz promosyon ürünleri, özel fiyat avantajları ile sunan internet sitemiz, en doğru kararı vererek doğru ürün seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için etkili ve derin bir piyasa analizi yapmak elzemdir. Müşterilerin beklentilerini karşılayacak ve en hızlı şekilde satışı yapılabilecek ürünleri bulmak için bu şarttır.

Detaylı bir pazar araştırması yapmadan ticari bir gaye ile hareket etmek zararlı sonuçlar doğurabilecektir. Bu nedenle doğru ürünü tercih etmek için, promosyon firmaları ile irtibata geçerek sizin için en iyi fiyat teklifini alacağınız en doğru adrestesiniz. Düşük maliyetlerle temin edeceğiniz, kaliteli promosyon ürünleri size yüksek kazanç sağlayacaktır. İnternet sitemizdeki ürünleri inceledikten sonra, iletişim kanallarını kullanarak bizimle irtibata geçebilir ve sizin için en doğru adımı atmamız için bir çözüm ortaklığını başlatabilirsiniz.

Who We Are

At MobiCare, you are assured of a high quality repair of your mobile devices (phones and tablets) at very affordable prices. With over 12 years of technical experience in the industry, our knowledgeable technicians can quickly repair most damaged device. We thrive in delivering quality of service to all our customers.
View Services

Our Services

We are one of the best mobile phones and tablets repairing service company in New York and We offer a wide range of repairs at very cheapest price. Here are the most common repairs.

iPhone Repair

We can repair your apple iPhone, smartphone, and iPad. Low price and fast repair. Most problems can be fixed in 30 minutes

Tablet Repair

We can repair your mobile phone, smartphone or tablet. Low price and fast repair. Most problems can be fixed in 30 minutes

Smartphone Repair

We can repair your mobile phone, smartphone or tablet. Low price and fast repair. Most problems can be fixed in 30 minutes

iPad Repair

We offer service for all iPad series. Fast repair ervices. Genuine iPad spare parts used. Warranty on all iPad repairs.

Screen Replacement

we can repair or replace your broken screen on many types of Smartphones and iPhone, We can also repair most tablets & iPad

Network Issue

We repair all network related faults like No network, Weak signal, Call drop, No minimum inspection or diagnosis charges.

Screen Protection

We install Screen Protector / Tempered Glass, We have a large selection of screen protectors for all brands of smartphones

Broken Glass Replacement

We will replace all models smartphone, iPhone broken/cracked or scratched screen glass at affordable price

Water Damage Repair

We are leading service provider We fix your water or liquid damaged mobile phones, iPad, tablets, or iPhones
0

Happy Customers

0

Mobile Repaired

0

Tablets Repaired

0

Years of Experience

Broken Glass / Screen Replacement

MobiCare specializes in mobile phones screen repair. We replace cracked screens and broken glass promptly and at an affordable price. We replace mobile phones screens on a wide variety of mobile phone models, such as the popular iPhone 7 and Samsung Galaxy. We also replace cracked or broken screens on iPad and Tablets.

We have our physical shop where we offer services to the local community with joy. We also extend our services throughout the country through our reliable postal service. you can rely on us for all your mobile device repair needs irrespective of where you live.

[twenty20 direction=”vertical” offset=”0.5″ img1=”332″ img2=”333″]

What Clients Say?

Here are testimonials from clients that we have worked with and are happy to share their opinion about the process and the results.

Latest news from Our Blog

How To Fix Water Damaged Mobile Phone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum quam justo, pretium eu tempus ut, ...

iPhone 7 vs iPhone 7 Plus Depth Comparison

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum quam justo, pretium eu tempus ut, ...

Mobile Phone Repairing Safety Tips and Tricks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum quam justo, pretium eu tempus ut, ...

Multi Brand

Repair & Services

We specialise in Mobile Phones and Tablets repairs for Apple iPhones, iPad, iPod, Samsung, Sony, HTC, Motorola, Nexus, Blackberry & All Android Tablets. Our repair service includes LCD replacement, battery replacement, earpiece fixes, loudspeaker repairs, back cover repairs, front / back camera repairs, USB charging ports repairs & many more. We are a professional company, we offer a Same Day repair service. Call us at (123) 456-7890 (or) Fill the Quote Form

Get a FREE Quote

We specialize in